SAP NOW Poland
Biznes w rytmie technologii Bring out your best!
Polska jest szóstą największą gospodarką w Unii Europejskiej. Nasz kraj ma wyjątkowo solidne fundamenty, a rozwój przebiega w imponującym tempie. Ekonomiści przewidują, że będziemy systematycznie rosnąć zarówno w 2024, jak i 2025 roku. Jak więc skorzystać z tych możliwości i stać się liderem w biznesie? Aby stworzyć zgrany i efektywny zespół, niezbędne są nie tylko utalentowane osoby, ale również niezawodne technologie.
Zapraszamy na kolejną edycję SAP NOW Poland, której będziemy Platynowym Partnerem!
Nagrany:
Lokalizacja:
Sopot i onlineZmiana rytmu w HR:
Proces transformacji HR w Grupie Veolia z wykorzystaniem SAP HCM S/4HANA
8 października 2024 🕥 11:45 - 12:15 Wystąpienie SD Worx SAP Solutions
Przygotuj się na podróż pełną dynamicznych rytmów transformacji HR w Grupie Veolia z SAP HCM S/4HANA! Po ubiegłorocznej zapowiedzi na SAP NOW, teraz możesz odkryć kulisy wdrożenia, gdzie każdy etap – od planowania zespołu, przez zarządzanie zmianą i szkolenia, po migrację i pierwszą wypłatę wynagrodzeń – dodawał nowe dźwięki do codziennej pracy. Posłuchaj o tym, jak roczna współpraca Grupy Veolia z SD Worx SAP Solutions wprowadziła nową harmonię w organizacji oraz jakich pułapek warto unikać. Zainspiruj się melodią sukcesu tej transformacji! 🎶
Obejrzyj nagranie naszej prezentacji
Wypełnij formularz poniżej:
SAP NOW to kluczowe wydarzenie dla:
🔹CEO i właścicieli firm, którzy chcą reagować na zmieniającą się sytuację polityczną, prawną i technologiczną, by utrzymać lub zwiększyć konkurencyjność.
🔹CFO, którzy mierzą się z zarządzaniem płynnością, optymalizacją kosztów, ryzykiem finansowym, innowacjami i cyfryzacją.
🔹CIO, którzy dbają o bezpieczeństwo cyfrowe, wdrażanie AI, modernizację procesów i zarządzanie talentami.
🔹Dyrektorów ds. marketingu, sprzedaży i ecommerce, którzy dążą do wzrostu sprzedaży, automatyzacji kanałów i skutecznych kampanii.
🔹Dyrektorów ds. HR, którzy zarządzają różnorodnością, zespołami, rekrutacją, przepisami i transformacją organizacyjną.
🔹Dyrektorów ds. magazynu, logistyki i produkcji, którzy zmagają się z kosztami, globalizacją, brakami komponentów i niedoborem pracowników.
🔹Dyrektorów ds. zakupów, którzy odpowiadają za planowanie, dostawców, zarządzanie ryzykiem i rozwój analiz predykcyjnych.